درباره ما

درباره ما

هر آنچه که باید درباره ما بدانید

نقطه ی شروع ما

مدیر عامل و بنیانگذار ویرا تک با نظر بر دارا بودن دانش و مهارت در برخی از زمینه های فنی و الکترونیک ، همچنین علاقه مندی فراوان به این نوع مشاغل ، در اوایل سال 1395 فعالیت خود را در حوزه ربات های پرنده ی کشاورزی آغاز نمود .

در آن دوران این فناوری نوین در ایران تا حدودی ناشناخته بود و کاربران انگشت شماری داشت . اولین زمینه فعالیت او در بدو ورود به این حوزه ، مونتاژ  پهپاد های سمپاش بود . تلاش های بی وقفه ی ایشان و انجام پروژه های بیشتر ، مسبب دست یافتن او به تجارب و مهارت های ارزشمندی شد . 

با شناخته تر شدن فناوری نوین پهپاد کشاورزی و وسیع تر شدن محدوده ی کاربران آن ، او نیز تصمیم گرفت کسب و کار خود را گسترده تر کند . 

پهپاد سمپاش ویرا تک
تاسیس شرکت ویرا صنعت یزدان مهر ( ویرا تک )

بنا بر تصمیم و هدفی که داشت و با توجه به آزمون و خطاها و کسب مهارت های بیشمار ، تیمی متخصص با بهره گیری از نیرو های جوان ، مجرب و متعهد تشکیل داد . سرانجام شرکت ویرا صنعت یزدان مهر ( ویرا تک ) را به منظور فعالیت در زمینه های تولیدی و خدماتی پهپاد سمپاش کشاورزی تاسیس کرد . 

اکنون تیم ویرا تک با تلاش های مداوم و حضور در رویداد های مهم کشاورزی همچنین کسب افتخارات متعدد ، به عنوان برندی معتبر و پیشرو در صنعت مولتی روتور های کشاورزی ایران در زمینه ی ساخت ، تجهیز و پشتیبانی پهپاد های سمپاش کشاورزی ، در حال فعالیت و خدمت رسانی به کاربران و دارندگان پهپادهای سمپاش است .

هدف تیم ویرا تک

تا اینجا ، درباره ما و داستان سرآغاز فعالیت ویرا تک مطالعه کردید . حال نوبت به اهداف و ارزش های تیم ما در این مسیر میرسد .

امروزه کاربران پهپاد سمپاش بیشماری در ایران مشغول به کار هستند و این تعداد روز به روز در حال افزایش است . هدف اصلی ویرا تک نیز ساخت و تولید پهپاد سمپاش بیشتر ، به منظور توسعه تکنولوژی در صنعت کشاورزی هوشمند و افزایش بهره وری محصولات کشاورزی در کنار صرفه جویی حداکثری در هزینه ها و مصرف منابع طبیعی و انسانی می باشد .

همسو با توسعه فناوری ، تیم ما در وهله ی اول مهم ترین وظیفه ی خود را ایجاد تجربه ای جذاب و مطلوب از سمپاشی به وسیله ی پهپاد برای دارندگان و کاربران آن میداند . 

اساس کار ما بر پایه ی جلب رضایت شما عزیزان و مشتری محور بودن است . به همین منظور تمامی اعضای تیم ، در تلاش هستیم تا علاوه بر فروش پهپاد سمپاش ، لوازم و قطعات جانبی آن به همراه گارانتی و ضمانت 100% ، بهترین خدمات و پشتیبانی را در جهت سود و منفعت شما ارائه دهیم .

درباره خدمات ما

از جمله فعالیت ها و خدمات ارائه شده توسط ویرا تک عبارتند از :

خدمات پهپاد محور ، نظیر سم پاشی باغات و زمین های کشاورزی سراسر کشور
خدمات پس از فروش، همچون تعمیرات تخصصی و سرویس صفر تا صدی مولتی روتور سمپاش کشاورزی
پشتیبانی تمام وقت غیر حضوری و حضوری در صورت پیش آمد سوال ، مشکل و ... متناسب با نیاز مشتری
تامین و فروش انواع قطعات اورجینال پهپادهای سمپاش کشاورزی
آموزش پرواز و طریقه ی کار با پهپاد های کشاورزی برای افراد مبتدی و علاقه مند به کار در این زمینه
تمرکز و هدف اصلی ویرا تک ، رضایت مشتریان است . به همین سبب تمامی قطعات دارای ضمانت و گارانتی هستند .

درباره ما بیشتر بدانید

فروشگاه ویرا تک

با خیالی آسوده ، بهترین ها را آسان انتخاب کن

خدمات ویرا تک

از خدمات ما در هر کجا و در هر زمان بهره مند شوید

نمونه کار ویرا تک

برای مشاهده ی نمونه کار ها و فعالیت های ما کلیک کنید
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره ما و خدمات حضوری و غیر حضوری رایگان با ما تماس بگیرید : 09124281707

نظرات مشتریان

X